Obec Ťapešovo
obecŤapešovo

Ponuka práce

CRT ELECTRONIC s.r.o. hľadá šikovného zamestnanca na pozíciu:
Podpora zákazníka / Logista s anglickým jazykom

Miesto práce:Oravská Lesná

Druh pracovného pomeru:plný úväzok

Termín nástupu:ihneď

Základná zložka mzdy ( v hrubom):1 000 EUR/mesiac+ 20% pohyblivá zložka mzdy. Ďalšie odmeny: odmena za dochádzku, príspevok na dopravu, príspevok na cestovné, príspevok na DDS. Výška základnej mzdy závisí od odborných skúseností a praxe kandidáta. Nástupný bonus 300 EUR vyplatený po odpracovaní min. 3 mesiacov a 100% dochádzke počas prvých mesiacov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prvotný kontakt pri komunikácii so zákazníkmi
• zodpovednosť za príjem zákazníckych objednávok. Zadanie objednávok do plánovacieho systému; plánovanie výroby; plánovanie nákupu, zmeny plánu výroby; zmeny plánu nákupu; sledovanie realizácie plnenia zákaziek
• spolupráca s oddelením nákupu pri preverovaní termínov dodávok materiálu
• spolupráca pri vytváraní výrobného plánu jednotlivých výrobkov
• spolupráca s kooperujúcimi firmami – zákazníkmi, pri riešení materiálových problémov
• potvrdzovanie termínov dodávok zákazníkom, Zodpovedá za včasné spracovanie a odoslanie hlásenia o kompletnosti dodávok tovarov a služieb, ako aj spätné informácie náhradných dodávok
• zodpovednosť za potvrdenia objednávok na základe platného cenníka a komunikácia so zákazníkmi pri cenových úpravách
• zabezpečovanie podpory zákazníkovi v oblasti logistiky až po samotný export výrobkov
• príprava prepravných dokladov a podkladov na fakturáciu
• uskutočňovanie príjmu zákazníckeho materiálu v evidenčnom systéme
• spolupráca na príprave výhľadov predaja na mesačnej báze

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca v stabilnej spoločnosti, možnosť odborného rastu, príjemné pracovné prostredie, dotované závodná stravovanie, príspevok na organizovanie kolektívnych akcií, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier), vianočná prémia.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Znalosti

Microsoft Word, Excel, Outlook – pokročilý

Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Anglický alebo Nemecký jazyk -  stredne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti:
Logistika

Počet rokov praxe:

Prax je vítaná.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Zodpovednosť, disciplína, schopnosť zvládnuť stres, samostatnosť

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:30.4.2024

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis spolu so žiadosťou o zamestnanie na

 e-mailovu adresu info@crt.sk alebo

Dátum vloženia: 8. 4. 2024 9:52
Dátum poslednej aktualizácie: 8. 4. 2024 9:54

Obec

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
1
13 14 15 16 17
1
18 19
20 21 22 23 24
1
25 26
27 28 29 30 31 1 2

Fotogaléria

Fotogaleria

Počasie

dnes, pondelok 6. 5. 2024
slabý dážď 22 °C 10 °C
utorok 7. 5. mierny dážď 13/10 °C
streda 8. 5. mierny dážď 12/7 °C
štvrtok 9. 5. jasná obloha 16/4 °C

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Video obce

Obecné cintoríny

Cintorín Ťapešovo

Zapáľ si svoju virtuálnu sviečku

 viac pozri tu:

cintorín

DHZ Ťapešovo

certifikát

certifikát OBEC ŤAPEŠOVO.pdf Typ: PDF dokument, Velkosť: 3.5 MB

Podnikateľia

Partnerské inštitúcie